Apartament Nr 28 (2+1) Beniamin Kruta, Tirane

€1,250 /m²
Per Shitje
Property type: Apartament 2+1
Bathrooms
1
Bedrooms
2

The space

 • Sipërfaqe totale: 106.33 m²
 • Sipërfaqe e brendshme: 91.49 m²
 • Sipërfaqe e përbashkët: 14.84 m²
 • Sipërfaqe e verande: 76.46 m²

Description

Përshkrimi i ambjenteve

 • Apartament për shitje i ndodhur në Godinë banimi dhe shërbime 6, 8 dhe 11 kate, me 2 kate parkim nëntokë, në rrugën “Beniamin Kruta”, Tiranë, në krah të Kupolës së Drejtësisë.
 • Apartament për shitje,i tipit 2+1, kati 8, me orientim VL-JL. Apartamenti është i organizuar në kushte shumë optimale dhe i ndricuar.
 • I organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1 ballkon dhe verande. Opsionale me apartamentin është edhe 1 post parkimi.
 • Objekti ndodhet në një zonë në zhvillim dhe ndër më të mirat , vetëm 2 km nga Qendra e Tiranës. Me akses shumë të mirë në rrugët kryesore hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Avantazhet e projektit:

 • Cilësi e lartë ndërtimi.
 • Fasadë e ventiluar me strukturë.
 • Dritare Duralumini dopio xham dhe rezistencë ndaj rrezeve UV.
 • Vendodhje elitare.
 • Afërsi me Qendrat shëndetsore
 • Afërsi me Qendrën Tregtare Ring
 • Afërsi me qendër sportive, shkolla, kopështe, qendër shëndetsore, bar-kafe etj.
 • Ambientet e përbashkëta të gjelbëruara.
 • Hapësirë argetuese për fëmijët
 • Siguri edhe mirëmbajtje 24 orë
 • Administrim 2 vjecar nga firma ndërtuese
 • Objekti është parashikuar të përfundojë brenda 2024

Informacion financiar:

 • Çmim shitje për apartament : 1250 euro / m²