Ambient komercial ne bllok Janos Hunyadi, Tirane

Kliko per Detajet
Property type: Zyra

Description

Ofrojme per shitje / qera ambient komercial prane fakultetit Juridik dhe Gardes.
Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe neto 222 m² dhe perbehet nga:
– 4 ambiente te medha pune.
– 2 tualete
– 1 dhome e vecante ngrenie.

Aktualisht ambienti funksionon si zyra por mund te sherbeje shume mire dhe per tipologji te ndryshme biznesesh si klinika, laboratore,qendra profesionale etj.
Vendodhja ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit e ben nje mundesi mjaft te mire per zhvillimin e biznesit tuaj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje vizite ne prone me kontaktoni.

Çmim shitje: 3000€/m² (i diskutueshëm)
Çmim qera: 3200€/muaj