Shitur!! Garazh, tek Kompleksi Delijorgji Tirane

€15,000
Property type: Garazh
Area (M 2)
16

The space

  • Land Size: 16 M 2
  • Gjendja e prones: Ndertim i Ri
  • Ashensor: Po
  • Hipoteke: Po

Amenities

  • Ashensor

Description

Shitet garazh 16.1 m² ne rrugen e Kavajes,tek Kompleksi Delijorgji , Tirane . Garazhi ndodhet ne katin -2 . Garazhi ndodhet ne pozicion te favorshem dhe disponon dokument te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin: 0676054255