Shitur!! Garazh 1,500 m2 tek Pallatet Cabej Tirane

Kliko per Detajet
Property type: Garazh
Area (M 2)
1500

The space

  • Land Size: 1500 M 2
  • Siperfaqe: 1,500 m2
  • Kati: -1
  • Hipoteke: Po
  • Gjendja e prones: Ndertim i Ri

Amenities

  • Ashensor

Description

Shitet garazh me siperfaqe totale 1.500 m² ne Yzberisht, Pallatet Cabej, Tirane. Garazhi ndodhet ne katin -1 ,me hapesire te bollshme dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri, me dritare dhe ndricim natyral. Ambjenti ne fjale eshte mjaft i pershtateshem dhe per magazine ose punishte. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin: 0676054255