SHITET – Apartament 3+1, tek TIRANA GARDEN BUILDING, 800 metra nga qendra Rruga Kavajes, Tirane

€286,200
Property type: Apartament 3+1

Description

SHITET – Apartament 3+1, tek TIRANA GARDEN BUILDING, 800 metra nga qendra

Garden Building eshte projekti me i ri elitar shume prane qendres se Tiranes. Do te jete objekti i pare ne Tirane qe do te ofroj 862 m2 gjelberim, nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke. Apartamenti me siperfaqe totale 3+1 ndodhet ne godinen 24 kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon + zone gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Opsionale me apartamentin jane edhe 2 poste parkimi

Detaje:

Siperfaqe totale :  159 m²

Siperfaqe e brendshme : 127.5 m²

Siperfaqe e perbashket : 27.5 m²

Siperfaqe e gjelber: 4 m²

Avantazhet e projektit:

– Cilesi e larte ndertimi.
– Vendodhje elitare.
– Fasade e Interkapet.
– Dritare Duralumini doppio xham dhe rezistence ndaj rrezeve UV.
– Ballkonet dhe ambientet e perbashketa te gjelberuara.
– Siguri edhe mirembajtje 24 ore
– Objekti eshte parashikuar te perfundoje brenda Dhjetor 2022

Informacion financiar:

Cmim shitje per apartament : 1.800 euro / m²
Cmim shitje per parkim : 27.000 euro / parkim

 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone,na kontaktoni ne numrin e telefonit 0676054255