Shitet Apartament 3+1, tek rruga Kongresi i Lushnjes Tirane

Kliko per Detajet
Property type: Apartament 3+1
Area (M 2)
143

The space

  • Land Size: 143 M 2
  • Gjendja e prones: Ndertim i Ri

Amenities

  • Ashensor

Description

Shitet Apartament 3+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes , Tirane. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri dhe me punime mjaft cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nga toka dhe katin e 2-te banim. Organizohet ne nje soxhorno ,tre dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin 0676054255.