Shitur! apartament 2+1, Liqeni I Thate,Tirane (AP 4)

€133,000
Property type: Apartament 2+1

The space

  • Land Size: 163.5 M 2

Description

Shitur apartament 2+1, në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka siperfaqe totale 163.5 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne : 2 dhome gjumi, 1 ambjent I perbashket sallon+kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

 

Detaje:

Siperfaqe totale : 163.5 m2

Siperfaqe e brendshme : 121 m2

Siperfaqe e perbashket : 12.1 m2

Siperfaqe verande: 30.4 m2

 

Specifikime te tjera:

• I shtruar me Parket cilesor

• Veshje kapot, grafiato, termoizolim dhe kunder lagështirës.

• Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit.

• Ndarjet e mureve – dopio tull

• Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren.

• Sistemi elektrik dhe hidraulik, i ri mbi mesataren.

 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone,na kontaktoni ne numrin e telefonit 0676054255