Shitet apartament 2+1, Liqeni I Thate,Tirane (AP 7)

€107,600
Property type: Apartament 2+1

The space

  • Land Size: 117 M 2

Description

Shitet apartament 2+1, në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe ka siperfaqe totale 117.11 m2. Apartamenti eshte I organizuar ne : 2 dhome gjumi, 1 ambjent I perbashket sallon+kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

 

Detaje:

Siperfaqe totale : 117.1 m2

Siperfaqe e brendshme : 89.1 m2

Siperfaqe e perbashket : 8.9 m2

Siperfaqe verande : 19.1 m2

 

Specifikime te tjera:

• I shtruar me Parket cilesor

• Veshje kapot, grafiato, termoizolim dhe kunder lagështirës.

• Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit.

• Ndarjet e mureve – dopio tull

• Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren.

• Sistemi elektrik dhe hidraulik, i ri mbi mesataren.

 

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone,na kontaktoni ne numrin e telefonit 0676054255