QIRA – Apartament 2+1, 113m² prane Deloitte Albania Rruga Faik Konica, Tirane

€700
Property type: Apartament 2+1

Description

QIRA – Apartament 2+1, 113m² prane Deloitte Albania

Jepet me qira Apartament 2+1 ne nje nga zonat me elitare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati cilesor dhe te miradministruar, me 2 ashensore. Eshte I organizuar ne 1 sallon te madh + ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ofrohet I kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Detaje:

Siperfaqe totale :  113 m²

E organizuar ne :

2 Dhome gjumi
1 Sallon + zonen e gatimit
2 Tualete
1 Ballkon

Informacion financiar:

Cmim qiraje : 700 euro / muaj

 

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit 0676054255