View:
Lloji i Prones: Apartament 3+1 Clear

SHITET – Apartament 3+1, tek TIRANA GARDEN BUILDING, 800 metra nga qendra Garden Building eshte projekti me i ri elitar shume prane qendres se Tiranes. Do te jete objekti i pare ne Tirane qe do te ofroj 862 m2 gjelberim, nje godine banimi 24 kateshe, nje godine banimi 16 kateshe, 2 kate dyqane, 4 kate parkimi nentoke. Apartamenti me siperfaqe totale 3+1 ndodhet ne godinen 24 kateshe. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon + zone gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Opsionale me apartamentin jane edhe 2 poste parkimi Detaje: Siperfaqe totale :  159 m² Siperfaqe…

View details
Shitet Apartament 3+1, tek rruga Kongresi i Lushnjes Tirane
Kliko per Detajet

View details Built-Up - 143 M 2 Land Size - 143 M 2

Shitet Apartament 3+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes , Tirane. Apartamenti ndodhet ne ndertim te ri dhe me punime mjaft cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nga toka dhe katin e 2-te banim. Organizohet ne nje soxhorno ,tre dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin 0676054255.

View details