View:
Lloji i Prones: Garazh Clear
Shitur!! Garazh 1,500 m2 tek Pallatet Cabej Tirane
Kliko per Detajet

View details Built-Up - 1500 M 2 Land Size - 1500 M 2

Shitet garazh me siperfaqe totale 1.500 m² ne Yzberisht, Pallatet Cabej, Tirane. Garazhi ndodhet ne katin -1 ,me hapesire te bollshme dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti ndodhet ne nje ndertim te ri, me dritare dhe ndricim natyral. Ambjenti ne fjale eshte mjaft i pershtateshem dhe per magazine ose punishte. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin: 0676054255

View details
Shitur!! Garazh, tek Kompleksi Delijorgji Tirane
€15,000

View details Built-Up - 16 M 2 Land Size - 16 M 2

Shitet garazh 16.1 m² ne rrugen e Kavajes,tek Kompleksi Delijorgji , Tirane . Garazhi ndodhet ne katin -2 . Garazhi ndodhet ne pozicion te favorshem dhe disponon dokument te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin: 0676054255

View details
Shitur!! Garazh, tek Kompleksi Delijorgji Tirane
€15,000

View details Built-Up - 16 M 2 Land Size - 16 M 2

Shitet garazh 16.1 m² ne rrugen e Kavajes,tek Kompleksi Delijorgji , Tirane . Garazhi ndodhet ne katin -2 . Garazhi ndodhet ne pozicion te favorshem dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin: 0676054255.

View details