Apartament 3+1 per Shitje

OAZ
Ne Stok

Na kontaktoni për cmimin

Shitet apartament me siperfaqe totale 142.88 m2 nga te cilat siperfaqe neto 121.90 m2 dhe te perbashketa 20.96m2. Apartamenti eshte i tipit 3+1 i perbere nga: dhome ndenje, guzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ndertim, i orjentuar drejt veri-perendimit. Adresa Rruga "Kongresi i Lushnjes".

Per cdo informacion kontaktoni: 0676000177

Shitet apartament me siperfaqe totale 142.88 m2 nga te cilat siperfaqe neto 121.90 m2 dhe te perbashketa 20.96m2. Apartamenti eshte i tipit 3+1 i perbere nga: dhome ndenje, guzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ndertim, i orjentuar drejt veri-perendimit. Adresa Rruga "Kongresi i Lushnjes".

Per cdo informacion kontaktoni: 0676000177

Informacione

Produktet e Fundit